MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 12735209
nr 1273 5209
Bokhylla
30-tal. Bredd: 90, djup: 25 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:40:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)